Akcesoria

Profilowana mata EXPERT na fotel samochodowy

572

Nowy produkt

Dopasowanie: uniwersalne

Więcej szczegółów

44,00 zł brutto

Więcej informacji

Ergonomiczna mata profilowana na fotel samochodowy

EXPERT


Mata samochodowa Expert dedykowana jest dla osób chcących zwiększyć komfort jazdy samochodem, cierpiącym na bóle kręgosłupa oraz wady postawy, jak również dla zawodowych kierowców w celu utrzymania prawidłowej postawy ciała za kierownicą.

Posiada specjalny kształt, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort siedzenia. Jest w całości przetłoczona w specjalnie dostosowane linie, odwzorowujące prawidłowe ułożenie ciała w fotelu. Dodatkowo zastosowano w niej specjalną poduszkę lędźwiową, która utrzymuje plecy w prawidłowej postawie, co pozwala na zmniejszenie napięcia mięśniowego powstającego podczas jazdy samochodem.

Wykonano ją z najwyższej jakości materiału welurowego, dodatkowo laminowanego grubą pianką (2-3 cm) zapobiegającą przesuwaniu się maty względem fotela.

Nie zasłania również bocznych poduszek AIRBAG, dzięki czemu przystosowana jest do samochodów zarówno z bocznymi poduszkami powietrznymi w fotelach, jak i do samochodów ich nie posiadających.

Dzięki elastycznego systemowi mocowań, maty przeznaczone są do wszystkich samochodów dostępnych na rynku. Polecamy je również do użytku w domu i biurze.

Produkt renomowanej polskiej firmy AUTO-DEKOR.

Zestaw na 1 fotel + haczyki montażowe + opakowanie wielokrotnego użytku.