POKROWCE KIA

Pokrowce samochodowe Premium znakomicie dostosowane do aut marki Kia. Pomiary oraz wszystkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Kia w wersji Premium cieszą się wielkim uznaniem wśród Kupującyc...

Pokrowce samochodowe Premium znakomicie dostosowane do aut marki Kia. Pomiary oraz wszystkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Kia w wersji Premium cieszą się wielkim uznaniem wśród Kupujących.

Pokrowce na siedzenia samochodowe Premium idealnie dostosowane do aut marki Kia. Pomiary oraz wszelakie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich standardowe elementy zostały ujęte, obszyte i precyzyjnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Kia w wersji Premium cieszą się dużym uznaniem wśród Kupujących.

Więcej

POKROWCE KIA Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów