Pokrowce szyte na miarę

Pokrowce szyte na miarę

Oferowane pokrowce szyte na miarę na fotele samochodowe to unikalna kolekcja idealnie dopasowanych pokrowców, które zaskakują jakością i dbałością o każdy detal. Zostały zaprojektowane z myślą o konkretnym modelu, na podstawie dokładnych pomiarów prawdziwych aut.
W ramach tej kategorii, oferujemy trzy różne metody wykończenia pokrowców szytych n...

Oferowane pokrowce szyte na miarę na fotele samochodowe to unikalna kolekcja idealnie dopasowanych pokrowców, które zaskakują jakością i dbałością o każdy detal. Zostały zaprojektowane z myślą o konkretnym modelu, na podstawie dokładnych pomiarów prawdziwych aut.
W ramach tej kategorii, oferujemy trzy różne metody wykończenia pokrowców szytych na wymiar.

Practic to pokrowce na fotele samochodów, których właściciele cenią sobie korzystny stosunek jakości do ceny. Wyprodukowane w Polsce pokrowce są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Część środkowa wykonana została z żakardu, część boczna tkanin tapicerskich, laminowanych pianką poliuretanową.

Elegance nadaje się do foteli samochodów zadbanych i dobrze eksploatowanych. To pokrowce z wysokiej klasy weluru lub żakardu – w części środkowej – oraz tapicerskiej dzianiny poliestrowej – w części bocznej. Całość, wyprodukowaną w Polsce, uzupełnia haft w stylu Elegance.

Najbardziej zadbane auta, które chcą zachować niebanalny styl powinny otrzymać pokrowce z serii Premium. To doskonała eko skóra, elegancka i praktyczna zarazem, oraz alkantara, przyjemna w dotyku i odporna na zabrudzenia. Całość zdobi haft Premium oraz ścieg stębnowy.

Producent pokrowców firma autodekor dołożyła wszelkich starań aby pokrowce były dedykowane do konkretnych modeli samochodów.

Więcej

Pokrowce szyte na miarę W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Pokrowce Audi

  Pokrowce samochodowe idealnie dopasowane do aut marki Audi. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Audi w wersji Premium cieszą się szerokim uznaniem wśród Nabywców.

 • Pokrowce BMW

  Pokrowce na fotele samochodowe perfekcyjnie dobrane do aut marki BMW. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pomiary oraz wszelkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń oraz kanap, ich charakterystyczne elementy zostały ujęte, obszyte i dokładnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu BMW w wersji Premium cieszą się sporym uznaniem wśród Konsumentów.

 • Pokrowce Chevrolet

  Pokrowce samochodowe znakomicie dobrane do aut marki Chevrolet. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich standardowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i odpowiednio wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Chevrolet w wersji Premium cieszą się dużym uznaniem wśród Konsumentów.

 • Pokrowce Citroen

  Pokrowce na fotele samochodowe perfekcyjnie dostosowane do aut marki Citroen. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary oraz wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń i kanap, ich podstawowe elementy zostały ujęte, obszyte i precyzyjnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Citroen w wersji Premium cieszą się szerokim uznaniem wśród Klientów.

 • Pokrowce Dacia

  Pokrowce samochodowe idealnie dobrane do aut marki Dacia. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pomiary i wszystkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i starannie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Dacia w wersji Premium cieszą się sporym uznaniem wśród Nabywców.

 • Pokrowce Fiat

  Pokrowce na fotele samochodowe perfekcyjnie dopasowane do aut marki Fiat. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wymiary oraz wszelakie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń oraz kanap, ich podstawowe elementy zostały ujęte, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Fiat w wersji Premium cieszą się ogromnym uznaniem wśród Konsumentów.

 • Pokrowce Ford

  Pokrowce samochodowe znakomicie przystosowane do aut marki Ford. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary i wszystkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i odpowiednio wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Ford w wersji Premium cieszą się wielkim uznaniem wśród Klientów.

 • Pokrowce Honda

  Pokrowce na fotele samochodowe znakomicie dostosowane do aut marki Honda. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wymiary oraz wszelakie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń oraz kanap, ich podstawowe elementy zostały ujęte, obszyte i dokładnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Honda w wersji Premium cieszą się ogromnym uznaniem wśród Kupujących.

 • Pokrowce Hyundai

  Pokrowce samochodowe idealnie przystosowane do aut marki Hyundai. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pomiary i wszelkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń oraz kanap, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i odpowiednio wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Hyundai w wersji Premium cieszą się sporym uznaniem wśród Klientów.

 • Pokrowce Iveco

  Pokrowce na siedzenia samochodowe doskonale dobrane do aut marki Iveco. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary oraz wszelakie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich standardowe elementy zostały ujęte, obszyte i starannie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Iveco w wersji Premium cieszą się ogromnym uznaniem wśród Nabywców.

 • Pokrowce Kia

  Pokrowce samochodowe znakomicie przystosowane do aut marki Kia. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń i kanap, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i dokładnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Kia w wersji Premium cieszą się sporym uznaniem wśród Kupujących.

 • Pokrowce Mazda

  Pokrowce samochodowe perfekcyjnie dobrane do aut marki Mazda. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń oraz kanap, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i precyzyjnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Mazda w wersji Premium cieszą się wielkim uznaniem wśród Nabywców.

 • Pokrowce Mercedes

  Pokrowce na siedzenia samochodowe doskonale przystosowane do aut marki Mercedes. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wymiary oraz wszelakie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich standardowe elementy zostały ujęte, obszyte i dokładnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Mercedes w wersji Premium cieszą się ogromnym uznaniem wśród Kupujących.

 • Pokrowce Mitsubishi

  Pokrowce na siedzenia samochodowe znakomicie dobrane do aut marki Mitsubishi. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pomiary i wszelkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń i kanap, ich podstawowe elementy zostały ujęte, obszyte i odpowiednio wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Mitsubishi w wersji Premium cieszą się szerokim uznaniem wśród Nabywców.

 • Pokrowce Nissan

  Pokrowce na siedzenia samochodowe perfekcyjnie dobrane do aut marki Nissan. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary oraz wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Nissan w wersji Premium cieszą się sporym uznaniem wśród Konsumentów.

 • Pokrowce Opel

  Pokrowce samochodowe perfekcyjnie dopasowane do aut marki Opel. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pomiary i wszelakie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń, ich standardowe elementy zostały ujęte, obszyte i precyzyjnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Opel w wersji Premium cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów.

 • Pokrowce Peugeot

  Pokrowce na fotele samochodowe doskonale dopasowane do aut marki Peugeot. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary oraz wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich standardowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i dokładnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Peugeot w wersji Premium cieszą się szerokim uznaniem wśród Kupujących.

 • Pokrowce Renault

  Pokrowce samochodowe idealnie dobrane do aut marki Renault. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wymiary i wszelakie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń oraz kanap, ich charakterystyczne elementy zostały ujęte, obszyte i precyzyjnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Renault w wersji Premium cieszą się ogromnym uznaniem wśród Konsumentów.

 • Pokrowce Seat

  Pokrowce na siedzenia samochodowe perfekcyjnie dopasowane do aut marki Seat. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary oraz wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i dokładnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Seat w wersji Premium cieszą się wielkim uznaniem wśród Klientów.

 • Pokrowce Skoda

  Pokrowce samochodowe znakomicie dobrane do aut marki Skoda. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary i wszelakie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń oraz kanap, ich standardowe elementy zostały ujęte, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Skoda w wersji Premium cieszą się ogromnym uznaniem wśród Nabywców.

 • Pokrowce Smart

  Pokrowce na siedzenia samochodowe doskonale dostosowane do aut marki Smart. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pomiary oraz wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i precyzyjnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Smart w wersji Premium cieszą się sporym uznaniem wśród Kupujących.

 • Pokrowce Suzuki

  Pokrowce samochodowe perfekcyjnie dopasowane do aut marki Suzuki. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wymiary i wszelakie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń i kanap, ich standardowe elementy zostały ujęte, obszyte i starannie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Suzuki w wersji Premium cieszą się wielkim uznaniem wśród Konsumentów.

 • Pokrowce Toyota

  Pokrowce samochodowe znakomicie dostosowane do aut marki Toyota. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pomiary oraz wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Toyota w wersji Premium cieszą się sporym uznaniem wśród Kupujących.

 • Pokrowce Volkswagen

  Pokrowce na fotele samochodowe idealnie dopasowane do aut marki Volkswagen. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Rozmiary i wszelkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń oraz kanap, ich standardowe elementy zostały ujęte, obszyte i dokładnie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy przeznaczone do samochodu Volkswagen w wersji Premium cieszą się wielkim uznaniem wśród Klientów.

 • Pokrowce Volvo

  Pokrowce na siedzenia samochodowe znakomicie przystosowane do aut marki Volvo. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wymiary oraz wszystkie konfiguracje zostały zmierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele i kanapy dedykowane do samochodu Volvo w wersji Premium cieszą się szerokim uznaniem wśród Kupujących.

 • Pokrowce PRACTIC

  Pokrowce na fotele samochodowe PRACTIC są szyte na miarę i wykonane z optymalnej jakości materiałów tapicerskich oraz materiałów żakardowych. Wszystkie materiały laminowane są pianką poliuretanową w celu zapobiegania przesuwania się pokrowców względem foteli. Pokrowce miarowe Practic projektowane są indywidualnie do każdego modelu samochodu, dlatego po nałożeniu pokrowców fotele nie tracą na swojej funkcjonalności.

 • Pokrowce PREMIUM

  Pokrowce na fotele samochodowe PREMIUM są szyte na miarę i wykonane z najwyższej jakości ekoskóry oraz sztucznego zamszu. Wszystkie materiały laminowane są pianką poliuretanową w celu zapobiegania przesuwania się pokrowców względem foteli. Cechuje je estetyczne i staranne wykonanie, szyte są w 2 wersjach kolorystycznych. Zestaw pokrowców miarowych Premium zawiera indywidualne części na każdy element tapicerki (np. podłokietniki) w zależności od pojazdu do którego jest on dedykowany.

 • Pokrowce ELEGANCE

  Pokrowce na fotele samochodowe ELEGANCE są szyte na miarę i wykonane z wysokiej jakości weluru lub żakardu oraz wytrzymałej, tapicerskiej dzianiny poliestrowej w bocznych częściach. Pokrowce na siedzenia samochodowe szyte na miarę dostępne w 3 wzorach. Wszystkie materiały laminowane są pianką poliuretanową w celu zapobiegania przesuwania się pokrowców względem foteli. Aby wzmocnić miejsca bardziej podatne na przetarcia zastosowany został materiał trójwarstwowy (dodatkowo wzmacniany podszewką).