ŻYŁKA STIHL do podkaszarki 2.4 mm 83m okrągła

ST0000 930 2340

Nowy produkt

Specyfikacja:

  • Przekrój żyłki: okrągły
  • Średnica żyłki: 2.4 mm
  • Długość żyłki: 83 m
  • Kolor: pomarańczowy

Więcej szczegółów

85,00 zł brutto

Więcej informacji

STIHL – producent urządzeń do pielęgnacji zieleni

Grupa STIHL projektuje, produkuje i sprzedaje profesjonalne urządzenia dla leśnictwa, rolnictwa, firm pielęgnujących zieleń, firm budowlanych i użytkowników okazjonalnych. Sprzedaż urządzeń STIHL odbywa się wyłącznie za pośrednictwem sieci Autoryzowanych Dealerów, którzy świadczą usługi serwisowe oraz oferują fachowe doradztwo przy zakupie i po nim.

Profesjonalne i najtrwalsze żyłki do kos i podkaszarek STIHL

Niezależnie od tego, czy używasz prywatnie, czy profesjonalnie - w pewnym momencie skończy się żyłka STIHL w Twojej kosy spalinowej. Dzięki dużemu wyborowi żyłek STIHL możesz z łatwością kupić odpowiednią żyłkę do swoich potrzeb.

Nasze żyłki do kos spalinowych wykonane z odpornego na ścieranie i trwałego elastycznego materiału są dostępne w różnych kształtach i wytrzymałościach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiednią żyłkę do każdych wymagań. Jeśli kosisz głównie krótką trawę w swoim ogrodzie, zazwyczaj wystarczy, jeśli głowica tnąca podkaszarki zostanie wypełniona żyłką o małej średnicy. Z drugiej strony profesjonalni użytkownicy potrzebują grubszej żyłki do swoich wykaszarek.

Zróżnicowanie kolorystyczne pomaga wybrać odpowiednią żyłkę. Dostępna w różnych średnicach. Żyłki okrągłe, kwadratowe, DuroCut.

Produkty powiązane