Pokrowce szyte na miarę

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Pokrowce szyte na miarę 

Podkategorie

 • Pokrowce Audi

  Pokrowce samochodowe doskonale dopasowane do aut marki Audi. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Jesteśmy pewni, że któryś z dostępnych rodzajów pokrowców do Audi przypadnie Ci do gustu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i odpowiednio wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Audi.

 • Pokrowce BMW

  Pokrowce samochodowe znakomicie dopasowane do aut marki BMW. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pokrowce do BMW nadają schludny, atrakcyjny, a przede wszystkim elegancki wygląd wnętrzu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich oryginalne elementy zostały uwzględnione, obszyte i właściwie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do BMW

 • Pokrowce Chevrolet

  Pokrowce samochodowe Chevrolet znakomicie przystosowane do foteli. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wybierz pokrowce do Chevrolet z naszego asortymentu i ciesz się schludnym wyglądem wewnątrz auta. Wymiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i solidnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Chevroleta

 • Pokrowce Citroen

  Pokrowce samochodowe idealnie dopasowane do aut marki Citroen. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wybierz pokrowce do Citroena z naszego asortymentu i ciesz się przyjemnym wyglądem wewnątrz auta. Wymiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i odpowiednio wykonane. Pokrowce samochodowe przeznaczone do Citroena

 • Pokrowce Dacia

  Pokrowce samochodowe idealnie dobrane do aut marki Dacia. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Jesteśmy pewni, że któryś z dostępnych rodzajów pokrowców do Dacia przypadnie Ci do gustu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i poprawnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Dacia.

 • Pokrowce Fiat

  Pokrowce samochodowe doskonale przystosowane do aut marki Fiat. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wybierz pokrowce do Fiata z naszego asortymentu i ciesz się schludnym wyglądem wewnątrz auta. Wymiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i poprawnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Fiata.

 • Pokrowce Ford

  Pokrowce samochodowe znakomicie przystosowane do aut marki Ford. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). W prezentowanej kategorii produktów znajdziesz pokrowce do Forda. Wymiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i solidnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Forda.

 • Pokrowce Honda

  Pokrowce samochodowe doskonale dopasowane do aut marki Honda. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). W prezentowanej kategorii produktów znajdziesz pokrowce do Hondy. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i solidnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Hondy.

 • Pokrowce Hyundai

  Pokrowce samochodowe idealnie dobrane do aut marki Hyundai. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Jesteśmy pewni, że któryś z dostępnych rodzajów pokrowców do Hyundaia przypadnie Ci do gustu. Wymiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i profesjonalnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Hyundaia.

 • Pokrowce Iveco

  Pokrowce samochodowe idealnie przystosowane do aut marki Iveco. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Właściwie zaplanowana stylistyka pokrowców współgra z koncepcją stylistyczną wnętrza Iveco, zapewniając idealny efekt wizualny. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i poprawnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Iveco

 • Pokrowce Kia

  Pokrowce samochodowe perfekcyjnie dopasowane do aut marki Kia. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Jesteśmy pewni, że któryś z dostępnych rodzajów pokrowców do Kia przypadnie Ci do gustu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i precyzyjnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Kia.

 • Pokrowce Mazda

  Pokrowce samochodowe doskonale dopasowane do aut marki Mazda. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). W prezentowanej kategorii towarów odszukasz pokrowce do Mazdy. Wymiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i prawidłowo wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Mazdy.

 • Pokrowce Mercedes

  Pokrowce samochodowe perfekcyjnie przystosowane do aut marki Mercedes. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pokrowce do Mercedesa nadają schludny, atrakcyjny, a przede wszystkim elegancki wygląd wnętrzu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i poprawnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Mercedesa.

 • Pokrowce Mitsubishi

  Pokrowce samochodowe znakomicie przystosowane do aut marki Mitsubishi. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Jesteśmy pewni, że któryś z dostępnych rodzajów pokrowców do Mitsubishi przypadnie Ci do gustu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i poprawnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Mitsubishi.

 • Pokrowce Nissan

  Pokrowce samochodowe idealnie dobrane do aut marki Nissan. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Odpowiednio zaplanowana stylistyka pokrowców współgra z koncepcją stylistyczną wnętrza Nissana, zapewniając właściwy efekt wizualny. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i poprawnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Nissana.

 • Pokrowce Opel

  Pokrowce samochodowe idealnie dopasowane do aut marki Opel. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Wybierz pokrowce do Opla z naszego asortymentu i ciesz się przyjemnym wyglądem wewnątrz auta. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich oryginalne elementy zostały uwzględnione, obszyte i dobrze wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Opla.

 • Pokrowce Peugeot

  Pokrowce samochodowe idealnie dopasowane do aut marki Peugeot. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Starannie zaplanowana stylistyka pokrowców współgra z koncepcją stylistyczną wnętrza Peugeota, zapewniając idealny efekt wizualny. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i poprawnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Peugeota.

 • Pokrowce Renault

  Pokrowce samochodowe perfekcyjnie przystosowane do aut marki Renault. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pokrowce do Renault nadają schludny, atrakcyjny, a przede wszystkim elegancki wygląd wnętrzu. Wymiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich oryginalne elementy zostały uwzględnione, obszyte i odpowiednio wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Renault.

 • Pokrowce Seat

  Pokrowce samochodowe perfekcyjnie dopasowane do aut marki Seat. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Jesteśmy pewni, że któryś z dostępnych rodzajów pokrowców do Seata przypadnie Ci do gustu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich oryginalne elementy zostały uwzględnione, obszyte i solidnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Seata.

 • Pokrowce Skoda

  Pokrowce samochodowe doskonale dobrane do aut marki Skoda. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pokrowce do Skody nadają schludny, atrakcyjny, a przede wszystkim estetyczny wygląd wnętrzu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich podstawowe elementy zostały uwzględnione, obszyte i profesjonalnie wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Skody.

 • Pokrowce Suzuki

  Pokrowce na siedzenia samochodowe idealnie dopasowane do marki Suzuki. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). W prezentowanej kategorii towarów odszukasz pokrowce do Suzuki. Wymiary i wszelkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich oryginalne elementy zostały uwzględnione, obszyte i precyzyjnie wykonane. Pokrowce samochodowe przeznaczone do Suzuki.

 • Pokrowce Toyota

  Pokrowce samochodowe idealnie przystosowane do aut marki Toyota. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pokrowce do Toyoty nadają przyjemny, atrakcyjny, a przede wszystkim estetyczny wygląd wnętrzu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich oryginalne elementy zostały uwzględnione, obszyte i dobrze wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Toyoty.

 • Pokrowce Volkswagen

  Pokrowce samochodowe perfekcyjnie przystosowane do aut marki Volkswagen. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). W prezentowanej kategorii towarów odszukasz pokrowce do Volkswagena. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich charakterystyczne elementy zostały uwzględnione, obszyte i prawidłowo wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe dedykowane do Volkswagena.

 • Pokrowce Volvo

  Pokrowce samochodowe idealnie dobrane do aut marki Volvo. Dostępne w 3 wersjach Practic (żakard), Elegance (welur, żakard), Premium (ekoskóra, alkantara). Pokrowce do Volvo nadają przyjemny, atrakcyjny, a przede wszystkim estetyczny wygląd wnętrzu. Wymiary i wszystkie konfiguracje zostały wymierzone z oryginalnych siedzeń, ich oryginalne elementy zostały uwzględnione, obszyte i prawidłowo wykonane. Pokrowce na fotele samochodowe przeznaczone do Volvo


Pokrowce na fotele samochodowe szyte na miarę to unikalna kolekcja idealnie dopasowana, która zaskakuje jakością i dbałością o każdy detal. Pokrowce zostały zaprojektowane z myślą o konkretnym modelu, na podstawie dokładnych pomiarów foteli w samochodzie.

Rodzaje pokrowców szytych na miarę.

Oferujemy trzy różne metody wykończenia pokrowców szytych na wymiar.

Practic to pokrowce na fotele samochodów, których właściciele cenią sobie korzystny stosunek jakości do ceny. Wyprodukowane w Polsce pokrowce są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Część środkowa wykonana została z żakardu, część boczna tkanin tapicerskich, laminowanych pianką poliuretanową.

Pokrowce Elegance nadaje się do samochodów zadbanych i dobrze eksploatowanych. To pokrowce z wysokiej klasy weluru lub żakardu – w części środkowej – oraz tapicerskiej dzianiny poliestrowej – w części bocznej. Całość, wyprodukowaną w Polsce, uzupełnia haft w stylu Elegance.

Najbardziej zadbane auta, które chcą zachować niebanalny styl powinny otrzymać pokrowce miarowe z serii Premium. To doskonała eko skóra, elegancka i praktyczna zarazem, oraz alkantara, przyjemna w dotyku i odporna na zabrudzenia. Całość zdobi haft Premium oraz ścieg stębnowy.

Pokrowce na wymiar do każdego auta.

Producent pokrowców firma autodekor dołożyła wszelkich starań aby pokrowce były dedykowane do konkretnych modeli samochodów. Posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Przemysłowy Ośrodek Motoryzacji (PiMOT) z siedzibą w Warszawie, który zatwierdził bezpieczeństwo produktu i wydał certyfikat bezpieczeństwa "B".