Pokrowce uniwersalne 

Podkategorie

 • Pokrowce uniwersalne ALFA ROMEO

  Uniwersalne pokrowce na fotele samochodowe do aut marki Alfa Romeo występują w różnych typach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne Alfa Romeo zostały wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki której nie przesuwają się względem siedzeń. Ich największą zaletą jest liczna dostępność oraz mała cena.

 • Pokrowce uniwersalne AUDI

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki Audi są w kilku odrębnych wariantach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne Audi są wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki czemu nie przemieszczają się względem foteli. Ich najważniejszą zaletą jest duża dostępność i niska cena.

 • Pokrowce uniwersalne BMW

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki BMW są w kilku różnorodnych modelach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne BMW są wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki czemu nie przemieszczają się względem foteli. Ich najważniejszą zaletą jest duża dostępność i niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne CHEVROLET

  Uniwersalne pokrowce na siedzenia samochodowe do aut marki CHEVROLET występują w różnorodnych wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne CHEVROLET zostały wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki której nie przesuwają się względem siedzeń. Ich najistotniejszą zaletą jest liczna dostępność oraz niska cena.

 • Pokrowce uniwersalne CITROEN

  Uniwersalne pokrowce na siedzenia samochodowe do aut marki CITROEN występują w odmiennych modelach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne CITROEN zostały wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki której nie przesuwają się względem siedzeń. Ich największą zaletą jest liczna dostępność oraz niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne DACIA

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki DACIA są w rozmaitych typach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne DACIA są wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki czemu nie przemieszczają się względem foteli. Ich najistotniejszą zaletą jest duża dostępność i mała cena.

 • Pokrowce uniwersalne FIAT

  Uniwersalne pokrowce na fotele samochodowe do aut marki FIAT występują w kilku różnorodnych modelach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne FIAT zostały wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki czemu nie przesuwają się względem siedzeń. Ich najważniejszą zaletą jest liczna dostępność oraz mała cena.

 • Pokrowce uniwersalne FORD

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki FORD są w rozmaitych typach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne FORD są wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki czemu nie przemieszczają się względem siedzeń. Ich największą zaletą jest duża dostępność i niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne HONDA

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki HONDA są w kilku odmiennych wariantach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne HONDA zostały wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki której nie przesuwają się względem foteli. Ich najważniejszą zaletą jest liczna dostępność oraz niska cena.

 • Pokrowce uniwersalne HYUNDAI

  Uniwersalne pokrowce na fotele samochodowe do aut marki HYUNDAI występują w różnorodnych typach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne HYUNDAI są wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki czemu nie przemieszczają się względem siedzeń. Ich najistotniejszą zaletą jest duża dostępność i mała cena.

 • Pokrowce uniwersalne KIA

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki KIA są w kilku odmiennych wariantach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne KIA zostały wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki której nie przemieszczają się względem foteli. Ich największą zaletą jest liczna dostępność oraz niska cena.

 • Pokrowce uniwersalne MAZDA

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki MAZDA są w kilku różnych modelach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne MAZDA zostały wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki czemu nie przemieszczają się względem foteli. Ich największą zaletą jest liczna dostępność oraz mała cena.

 • Pokrowce uniwersalne MERCEDES

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki MERCEDES występują w odmiennych wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne MERCEDES są wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki której nie przesuwają się względem foteli. Ich najistotniejszą zaletą jest duża dostępność i niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne NISSAN

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki NISSAN występują w różnorodnych modelach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne NISSAN są wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki której nie przesuwają się względem foteli. Ich najistotniejszą zaletą jest liczna dostępność oraz niska cena.

 • Pokrowce uniwersalne OPEL

  Uniwersalne pokrowce na fotele samochodowe do aut marki OPEL są w kilku odrębnych wariantach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne OPEL zostały wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki czemu nie przemieszczają się względem siedzeń. Ich najważniejszą zaletą jest duża dostępność i niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne PEUGEOT

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki PEUGEOT występują w różnorodnych modelach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne PEUGEOT są wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki której nie przesuwają się względem foteli. Ich największą zaletą jest liczna dostępność oraz niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne RENAULT

  Uniwersalne pokrowce na fotele samochodowe do aut marki RENAULT występują w kilku rozmaitych wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne RENAULT zostały wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki czemu nie przemieszczają się względem siedzeń. Ich najważniejszą zaletą jest duża dostępność i mała cena.

 • Pokrowce uniwersalne SEAT

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki SEAT są w różnorodnych modelach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne SEAT są wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki której nie przemieszczają się względem foteli. Ich największą zaletą jest duża dostępność i niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne SKODA

  Uniwersalne pokrowce na siedzenia samochodowe do aut marki SKODA występują w kilku rozmaitych typach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne SKODA zostały wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki czemu nie przesuwają się względem siedzeń. Ich najistotniejszą zaletą jest liczna dostępność oraz niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne SUZUKI

  Uniwersalne pokrowce na siedzenia samochodowe do aut marki SUZUKI występują w kilku różnorodnych typach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne SUZUKI zostały wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki czemu nie przesuwają się względem siedzeń. Ich najistotniejszą zaletą jest liczna dostępność oraz niewielka cena.

 • Pokrowce uniwersalne TOYOTA

  Uniwersalne pokrowce na siedzenia samochodowe do aut marki TOYOTA są w odmiennych wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne TOYOTA są wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki której nie przemieszczają się względem foteli. Ich największą zaletą jest duża dostępność oraz mała cena.

 • Pokrowce uniwersalne VOLKSWAGEN

  Uniwersalne pokrowce samochodowe do aut marki VOLKSWAGEN występują w kilku odrębnych typach stylistycznych oraz funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne VOLKSWAGEN zostały wzmocnione od wewnątrz pianką, dzięki czemu nie przesuwają się względem siedzeń. Ich najistotniejszą zaletą jest liczna dostępność i mała cena.

 • Pokrowce uniwersalne VOLVO

  Uniwersalne pokrowce na siedzenia samochodowe do aut marki VOLVO są w odmiennych modelach stylistycznych i funkcjonalnych. Pokrowce uniwersalne VOLVO są wzmocnione od wewnętrznej strony pianką, dzięki której nie przemieszczają się względem foteli. Ich największą zaletą jest duża dostępność oraz niska cena.

Uniwersalne pokrowce na fotele samochodowe zostały wykonane w Polsce i są rozwiązaniem problemu nietypowego wyposażenia samochodu lub sytuacji, która nie pozwala na zakup pokrowców szytych na miarę.

Pokrowce uniwersalne to doskonałe zabezpieczenie foteli przed brudem i zniszczeniem.

Różnego rodzaju zabezpieczenia foteli, które oferujemy w ramach tej kategorii, są idealnie skomponowane w taki sposób, by pasować do każdego modelu auta. W tym miejscu, coś dla siebie znajdą nie tylko fani typowych marek, takich jak Fiat, Dacia czy Suzuki, ale także właściciele pojazdów rzadko na naszych drogach spotykanych.

Obok klasycznych pokrowców na fotele samochodowe, możemy tu znaleźć choćby koszulki pełne i częściowe na przód, zabezpieczające maty na fotel, zestawy do busów. Wykonanie zależy od produktu. Możemy więc przebierać w pokrowcach na fotel samochodowy z weluru, żakardu, wytrzymałej alkantary czy eko skóry w wersji premium.

Szeroka oferta uniwersalnych pokrowców na fotele samochodowe

Oprócz tego każdy z produktów gwarantuje różnorodność wzorów. Jest ich sześć i różnią się między sobą nie tylko krojem czy ogólnym designem, ale także kolorystyką czy sposobem wykonania.