Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy bezszczotkowy 70W

AM03693

Nowy produkt

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wbudowany akumulator: 2x 2000mAh
  • Ładowanie usb-c: tak
  • Zasilanie: bezprzewodowe
  • Czas ładowania: ok 3 godziny
  • Czas pracy: ok 20 minut
  • Moc: 70W
  • Podciśnienie: 11kPa
  • Filtr HEPA
  • Ilość końcówek w zestawie: 6

Więcej szczegółów

140,00 zł brutto

Więcej informacji

Bezprzewodowy odkurzacz samochodowy, idealne rozwiązanie do utrzymania czystości zarówno w samochodzie, jak i w domu czy biurze. Dzięki swojej poręcznej konstrukcji i bezprzewodowej funkcjonalności, umożliwia szybkie i wygodne sprzątanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Ten wszechstronny odkurzacz łączy w sobie moc i mobilność, oferując niezawodną wydajność w każdym środowisku.

Charakterystyka:

Dbałość o czystość: Pozwala utrzymać porządek we wnętrzu samochodu, eliminując kurz, brud oraz drobne śmieci, co wpływa na komfort jazdy i estetykę wnętrza pojazdu.

Wielofunkcyjność: Doskonale radzi sobie z różnymi typami zabrudzeń, zarówno na tapicerce, jak i w trudno dostępnych zakamarkach.

Zwiększenie bezpieczeństwa: Eliminuje potencjalne zagrożenie wynikające z rozpraszania kurzu i drobnych cząstek, co może wpływać na jakość powietrza we wnętrzu pojazdu.

Praktyczność: Kompaktowy, lekki i łatwy w obsłudze, dzięki czemu można go zawsze mieć pod ręką i wykorzystać w razie potrzeby.

Uniwersalne ładowanie: Możliwość ładowania za pomocą kabla USB-C sprawia, że odkurzacz może być naładowany w dowolnym miejscu - idealny do podróży, dłuższych wyjazdów, domu czy biura.

Wyposażony w łatwy do czyszczenia filtr HEPA, który można prać, zapewnia skuteczne zatrzymywanie nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu i alergenów. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, sprzątanie staje się komfortowe i niezakłócone. Dodatkowo, przezroczysty pojemnik na kurz umożliwia łatwe monitorowanie poziomu zapełnienia i szybkie opróżnianie, co znacząco ułatwia codzienną obsługę. Ten odkurzacz to idealne połączenie wydajności, wygody i nowoczesnej technologii.

Bezprzewodowy odkurzacz samochodowy poprawia system filtracji, wykorzystuje najnowszą technologię filtra o dużej gęstości, wyjmowany i zmywalny, mocniejszy i trwalszy niż zwykłe filtry. Dwustopniowy system filtracji zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Doskonałość filtra HEPA usuwa 99,97% drobnych cząsteczek.

Końcówki:

Standardowa końcówka ssąca: Idealna do codziennego odkurzania wnętrza samochodu. Dzięki jej uniwersalnemu kształtowi, doskonale sprawdza się na siedzeniach, dywanikach oraz w trudno dostępnych miejscach. Zapewnia skuteczne usunięcie kurzu, okruchów i drobnych zanieczyszczeń.

Szczotkowa końcówka do tapicerki: Zaprojektowana specjalnie do czyszczenia tapicerki oraz delikatnych powierzchni. Miękkie włosie szczotki delikatnie, ale skutecznie usuwa kurz i brud z siedzeń, boczków drzwi oraz innych tapicerowanych elementów wnętrza samochodu, nie uszkadzając przy tym materiałów.

Końcówki do przedmuchiwania i wydmuchiwania zabrudzeń:

Precyzyjna końcówka do przedmuchiwania: Doskonała do usuwania brudu z trudno dostępnych zakamarków, takich jak szczeliny między siedzeniami, wentylacja, czy miejsca wokół dźwigni zmiany biegów. Wąska dysza umożliwia precyzyjne skierowanie strumienia powietrza, co pozwala na efektywne wydmuchiwanie zanieczyszczeń.

Końcówka do intensywnego wydmuchiwania: Przeznaczona do zadań wymagających mocniejszego strumienia powietrza. Idealna do usuwania większych zanieczyszczeń, jak liście czy piasek, z miejsc takich jak dywaniki czy podłoga samochodu. Zapewnia szybkie i skuteczne oczyszczenie wnętrza pojazdu.

Końcówka do wciągania powietrza z worków próżniowych:

Końcówka próżniowa: Specjalistyczna końcówka umożliwiająca wciąganie powietrza z worków próżniowych. Idealna do przechowywania odzieży, pościeli lub innych przedmiotów, które wymagają zmniejszenia objętości. Zapewnia łatwe i szybkie usunięcie powietrza, co pozwala na oszczędność miejsca podczas przechowywania.

Produkty powiązane