Rodzaje Pokrowców

Pokrowce na fotele samochodowe to zbiór precyzyjnie wykonanych i niezwykle dobrze dobranych foteli do samochodów osobowych. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje pokrowców pasujące do znanych marek. Oferujemy produkty w dwóch typach oraz trzech rodzajach wykonania.

Pokrowce szyte na miarę

Mogą Państwo zamówić nasze pokrowce na miarę, doskonale dopasowane do konkretnych modli aut. Znajomość ich zakamarków i nietypowych rozwiązań pozwoliła nam na stworzenie produktów szczególnie dobrze korespondujących z wnętrzem.

Jeśli chodzi o rodzaje wykonania, oferujemy Państwu trzy rozwiązania: Elegance, Practic oraz Premium.

pokrowce practic pokrowce elegance pokrowce premium

Elegance to jeden z najpowszechniej wybieranych typów. Jest to pokrowiec polskiej produkcji, wykonany z wysokiej jakości weluru lub żakardu. W bocznych częściach pokrowce są przygotowywane z wytrzymałej, tapicerskiej dzianiny poliestrowej, laminowane pianką oraz podszewką. Całość zdobi haft w stylu Elegance.

Practic ma przede wszystkim praktyczny wymiar. Jest wytrzymały i nie brudzi się, a jego produkcja odbywa się w Polsce. Pokrowce Practic to skrzyżowanie wytrzymałych materiałów tapicerskich z boku fotela oraz żakardowym środku, którego wzór przywodzi na myśl klasyczne wyposażenie aut fabrycznych. Laminowane w całości pianką poliuretanową, by zapobiec przesunięciom.

Pokrowce Premium to najwyższa półka, którą wybiera się do aut o nieco wyższym standardzie. Wyprodukowano je oczywiście w Polsce, z eko skóry doskonałej jakości, która w bocznych częściach jest dodatkowo laminowana pianką poliuretanową, co zapobiega jej przesuwaniu się. W środkowej części pokrowce mają alkantarę, wytrzymały i przyjemny w dotyku materiał, a całość zdobiona jest haftem Premium oraz jest przeszyta ściegiem stębnowym.

Pokrowce uniwersalne

Drugim typem są pokrowce uniwersalne, przygotowane z myślą o nietypowych autach. Są to różnego rodzaju pokrowce, maty, koszulki, które dopasowują się niemalże do każdego modelu i można je z powodzeniem wykorzystywać w różnych autach.